Vítejte!

Abyste si Proud vychutnali
se vším všudy, musí vám být více jak 18 let.

Kdy jste se narodili?
Zpět

S Proudem proti proudu

Náš Proud vznikl v elektrárně na soutoku dvou řek

Jsme Proud

A jsme také experimentální pivovar z Plzně. Baví nás vařit zajímavá piva, která mají charakter a nikdy se nebráníme zkoušení něčeho nového. Vše ale stavíme na našich znalostech v kombinaci s nejmodernějšími technologiemi.

Proč Proud?

Náš experimentální pivovar sídlí v Plzni v budově bývalé elektrárny na soutoku řek Mže a Radbuzy. Spojili jsme tedy sílu proudu řeky a energii elektrického proudu a název byl na světě. Proto Proud. Klademe důraz na kvalitu, experimentování a spolupráci. Vaříme piva, která nás baví, a doufáme, že budou chutnat i vám.

Proud jako:

Proud jako Voda

VODA

Voda je počátkem života i každé naší várky. Probouzí chuť sladu, vůni chmele a dá-li Bůh štěstí, jednoho dne se stane dobrým pivem. Pak jako řeka proudí krajem a šíří naši slávu.

Proud jako Energie

ENERGIE

Budova, kde sídlí pivovar, roky vydávala elektrický proud. A když na čas utichla, nová energie nadšenců, jejich nápady a spolupráce daly prostoru nový smysl. Tak vznikl Proud.

Proud jako Hrdost

HRDOST

Po celém světě hledáme zajímavé pivní trendy a doma přidáme špetku fantazie. Proto se ambigram v našem logu, čte na obou polokoulích stejně, a když vám pivo chutná, jsme Proud.