Vítejte!

Abyste si Proud vychutnali
se vším všudy, musí vám být více jak 18 let.

Kdy jste se narodili?
Zpět

Bez Proudu to nejsou Vánoce

Proud

Tenhle rok byla jízda! Uvařili jsme pár dalších speciálů, oslavili dva roky a rozproudili to s tebou na řadě festivalů a akcí po celé republice. Díky za to!

Poslední třešničkou v tomhle krásném roce budou Vánoce. Přichystali jsme pro tebe skvostný vánoční speciál s kardamomem a merch, který zahřeje na srdci i těle. Samozřejmě nechybí ani spoustu krásných dárků, kterými můžeš obdarovat své blízké. Protože bez Proudu to nejsou Vánoce!

Přejeme Ti šťastné a rozprouděné prožití vánočních svátků!

Vánoční speciál Cardamom Red Ale

Máloco v nás probudí tu pravou vánoční náladu, jako sladká vůně koření. Polotmavé pivo s plnou chutí hřejivého kardamomu je ideální volba do chladných dnů, které vybízejí ke zpomalení a vychutnání každého doušku.

KOUPIT SPECIÁL

Hlavně zůstat v teple

Nenech se rozhodit chladným počasím a užij si zimu s hlavou v teple! Příjemný materiál a cool design dělá z našeho kulicha perfektního parťáka pro všechny zimní radovánky.

KOUPIT KULICH

Pro budoucí degustátory

Měj všech pět pohromadě. Set našich headlinerů je skvělý dárek pro milovníky neokoukaných chutí a zároveň možnost, jak si procvičit své degustační schopnosti!

KOUPIT SET

Objev Proud

Pro všechny objevitele, kteří touží poznat Proud svět z první ruky. Věnuj svým blízkým zážitek, který rozproudí každé pivařské srdce.

OBJEDNAT POUKAZ

Pro výjimečné chvíle

Někdy na zahřátí nestačí ani kulich a v ten moment je potřeba sáhnout po něčem silnějším. Obdaruj své blízké pivní pálenkou a zahřej je uvnitř!

KOUPIT PÁLENKU

Přímo pro ně

Chceš něco na míru nebo rovnou pro Míru? Dej svým blízkým pod stromeček Proudí sklenici s věnováním, ať už ti nikdy neberou tu tvojí!

OBJEDNAT SKLENICI